tmmedia.eu-gotowe-strony-internetowe-w-abonamencie

Funkcje strony internetowej

Strona internetowa to swego rodzaju wizytówka w sieci, warto zatem odpowiednio ją zbudować, mając na uwadze głównie jej przejrzystość i funkcjonalność.

Strony www zazwyczaj mają charakter informacyjny, a ich celem jest prezentacja usług lub produktów firmy. Są to zazwyczaj projekty nie posiadające możliwości sprzedażowych, a jedynie funkcje nawiązywania kontaktu.

Poprzez stronę internetową „na naszych” zasadach możemy przedstawić nasze produktu, usługi, historię firmy lub zwyczajnie opowiedzieć o sobie.

Niezależnie, jaką chcesz stworzyć stronę konieczne jest odpowiednie wykonanie projektu. Już na etapie wstępnych prac projektowych należy dostosować swoją witrynę do przyszłych akcji reklamowych – mowa tu o optymalizacji SEO.

Własna strona internetowa

Na budowę strony internetowej decydują się zazwyczaj nowe firmy rozpoczynające swoją działalność lub istniejące już przedsiębiorstwa chcące nieco odświeżyć swój wizerunek. W obu przypadkach przepłacanie nie jest raczej mile widziane i wszyscy szukają wysokiej jakości usług, za możliwie niskie pieniądze. Szczególnie tyczy się to nowych firm rozpoczynających swój start w biznesie.

Budowa strony internetowej to niekiedy spory wydatek oraz konieczność poświęcenia stosunkowo dużej ilości czasu na konsultacje z wykonawcą oraz wybranie interesującego projektu. Jednak jak się okazuje można znacznie ograniczyć koszt poniesiony na budowę strony internetowej oraz czas potrzebny na jej wykonanie – mowa tu o gotowych stronach internetowych lub stronach internatowych w abonamencie.

Gotowa strona internetowa

Jeśli nie chcesz wydawać kilku tysięcy złotych na wykonanie indywidualnego projektu strony internetowej i przy tym poświęcić sporo czasu na konsultacje z twórcami witryny  to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Gotowa strona internetowa to szablon witryny do wyboru z kilkudziesięciu propozycji. Wybierasz własny szablon, a my dostosowujemy go do Twoich oczekiwań umieszczając indywidualne grafiki, treści oraz schemat i układ menu.

Po wykonaniu personalizacji Twoja strona będzie różnić się od wybranego wcześniej szablonu tak bardzo jak sam/sama tego sobie życzysz. To Twoje teksty, opisy i zdjęcia nadają charyzmy i personalizują na Twój styl witrynę.

Strona internetowa w abonamencie

Jeśli nie chcesz szablonu strony internetowej nic nie szkodzi, ale nie chcesz też wydać dużo pieniędzy na budowę strony www – nic nie szkodzi. Mamy propozycję strony internetowej w abonamencie.

Wykonamy dla Ciebie stronę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, a Ty miesięcznie opłacał/a będziesz drobny abonament za jej utrzymanie oraz budowę.

Jeśli będziesz chciał/a z czasem możesz wykupić witrynę na własność – my odliczymy od jej ceny uiszczone już opłaty.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy na własną stronę internetową, skorzystaj z jednej z opcji umożliwiającej szybki i tani sposób na stworzenie własnej witryny w Internecie.

Tags