APLIKACJE WEB

APLIKACJE MOBILNE

PROGRAMY INSTALACYJNE

TECHNOLOGIE PRACY

Krok po kroku

Konsultacja

Powiedź nam czego potrzebujesz i jaki chcesz osiągnąć cel, a znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Plan

Wykonamy plan projektu wraz z wizualizacjami, a pracę rozpoczniemy dopiero gdy go zaakceptujesz.

Realizacja

Udostępnimy Ci dostęp do serwera abyś mógł w trybie rzeczywistym śledzić postępy naszej pracy przy Twoim serwisie.

Zakończenie

Zakończymy pracę dopiero gdy będziesz w 100% zadowolony z jej efektów. Ewentualne poprawki bez limitu.

Indywidualne projekty

Nie pracujemy na gotowych „półproduktach”, wszystkie nasze aplikacje i programy są autorskimi rozwiązaniami dostosowanymi do Państwa wymagań.

Aktualizacje

Po wykonaniu projektu nie zostawiamy Was samych. Nasze aplikacje objęte są gwarancją oraz aktualizacją do najnowszej wersji języka. 

Hosting

Dla naszych klientów prowadzimy usługi hostingowe dzięki którym tworzone aplikacje Web mają sprawdzone i stabilne środowisko pracy.

KILKA NASZYCH PRAC

System badania satysfakcji obsługi klienta. Idealne rozwiązania dla wszelkiego rodzaju punktów usługowych. System działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej i pozwala zbierać oceny klientów.

itmmedia.eu-serwisy-ogloszeniowe
itmmedia.eu-projekt-serwisu-ogloszeniowego
itmmedia.eu prowadzenie social

Nasz serwis ogłoszeniowy z branży ogłoszeń biznesowych. Szukasz inwestora lub sam chcesz zainwestować w dowolną branżę? Sprawdź nasz serwis.

Serwis ogłoszeniowy z branży motoryzacyjnej. Portal ogłoszeniowy dotyczący ogłoszeń motoryzacyjnych w zakresie pojazdów specjalnych, ciężarówek oraz części zamiennych.

itmmedia.eu programowanie aplikacji
itmmedia.eu strony internetowe wizytówki online
itmmedia.eu programowanie aplikacje mobilne
itmmedia.eu serwisy internetowe
itmmedia.eu strony internetowe wizytówki online

Serwis informacyjny ogólnotematyczny poświęcony min. polityce, aktualnościom, motoryzacji oraz zdrowiu.

PRACA W CYFRACH

DOŚWIADCZENIE
0
PROJEKTY IT
0
SZKOLENIA
0
CERTYFIKATY
0

BLOG

itmmedia.eu-publikacje-seo-zaplecza-seo
W obecnych czasach, gdy konkurencja na rynku online jest olbrzymia i z miesiąca na miesiąc rośnie tylko stanowcze i zdecydowane działania mogą przynieść zadowalające efekty. Marketing internetowy firmy, a przede wszystkim pozycjonowanie SEO stron internetowych staje się niezwykle istotnym elementem sukcesu w świecie Internetu. Należy wiedzieć...
itmmedia.eu-tworzenie-serwisow-ogloszeniowych
Internetowe serwisy ogłoszeniowe są obecnie niezwykle popularne i stanowią doskonałe narzędzie zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Dzięki nim można szybko i łatwo zamieszczać ogłoszenia o różnej tematyce, przyciągając uwagę szerokiego grona odbiorców. Dzięki powszechnej dostępności. Internetu serwisy ogłoszeniowe wyparły już z rynku tradycyjne magazyny ogłoszeniowe...
itmmedia.eu-tworzenie-serwisow-informacyjnych
W dynamicznym świecie, w którym przyszło na żyć, dostęp do rzetelnych informacji odgrywa kluczową rolę w naszym codziennym życiu i rozwoju. Tradycyjne źródła informacji, takie jak gazety i telewizja, od dawna są podstawowymi nośnikami wiadomości. . Jednak właśnie takie medium przekazu informacji zaczynają ustępować rozwojowi technologii. Internetowe...