Pozycjonowanie seo

Kampanie google

copyrighting

Social media

e-commerce marketing

audyty seo

Krok po kroku

Analiza

Ustalamy strategię kampanii analizując konkurencyjność Twojej branży i charakterystykę odbiorców. Ustalamy słowa kluczowe i statystyki wyświetleń.

Optymalizacja witryny

Dostosowujemy Twoją witrynę internetową na potrzeby reklamy. Aktualizujemy i modyfikujemy kod Twojej witryny oraz treści w niej zawarte.

Pozycjonowanie

Dokonujemy strategicznego linkowania Twojej witryny internetowej. Zwiększamy jej Page Rank – dzięki czemu – strona staje się popularna i zaufana.

Serwis

W trosce o jakość całodobowo nadzorujemy działanie kampanii reklamowych. Nigdy nie zostaniesz sam ze swoim problemem. Pisz lub dzwoń.

DOŚWIADCZENIE
0
PROJEKTY
0
SZKOLENIA
0
CERTYFIKATY SEM
0

Wyszukiwarki na których pracujemy

Google

Najpopularniejsza w Europie przeglądarka internetowa. Z wyszukiwarki Google korzysta w Polsce oraz Europie  92% ogółu użytkowników.

Yahoo

Wyszukiwarka Yahoo jest mało popularna w Europie lecz w odniesieniu do rynku światowego zajmuje drugie miejsce pod względem popularności.

Bing

Wyszukiwarka firmy Microsoft używana przez około 4% użytkowników polskich i europejskich oraz około 10% użytkowników USA.

Baidu

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa w Chinach. Zajmuje około 84% rynku chińskiego i po wyjściu Google zyskuje na popularności.

Jeśli chcesz poprawić poziom obsługi klientów w swojej stacjonarnej firmie to świetnie trafiłeś. Skorzystaj z naszego autorskiego oprogramowania RECOM.

Serwis i oprogramowanie poświęcone badaniu opinii klientów na podstawie dotykowych paneli z emotikonami „dobrze”, „średnio”, „źle”.

STRONA INTERNETOWA ZA 49 PLN

STRONY INTERNETOWE W ABONAMENCIE

Oferujemy strony internetowe i sklepy online w opłacie abonamentowej. To świetne rozwiązanie dla osób które nie chcą jednorazowo wydawać dużych pieniędzy za serwis internetowy.  

Wszystkie nasze strony i sklepy internetowe są indywidualnymi projektami dostosowanymi do Państwa oczekiwań. W ramach abonamentu miesięcznego oferujemy również bezpłatny hosting.

itmmedia.eu-serwisy-internetowe-i-strony-www
itmmedia.eu programowanie aplikacji
itmmedia.eu prowadzenie social

Social media które prowadzimy

TikTok

TikTok platforma społecznościowa z której korzysta rekordowo 83% użytkowników mediów społecznościowych. Statystyki wskazują, że jest najczęściej wybierana przez osoby w wieku do 35 lat

YouTube

YouTube platforma społecznościowa zdobywająca 84% rynku mediów społecznościowych. Według badań korzystają z niej osoby o zróżnicowanym wieku. Platforma nadaje się idealnie do umieszczania reklam video.

Instagram

Instagram platforma z grupy Meta  zbliżona funkcjonalnością oraz docelowym odbiorcą do platformy TikTok. Platforma po wejściu na rynek TikTok odnotowała spadki popularności i szybko rozbudowała swoją funkcjonalność.

Facebook

Platforma z której jak wskazują statystki najczęściej korzystają osoby dorosłe w wieku po 35 roku życia oraz firmy. Platforma bardzo rzadko jest używana przez osoby w wieku 20-30 lat tak jak jest to w przypadku TikTok.

Blog

itmmedia.eu-publikacje-seo-zaplecza-seo
W obecnych czasach, gdy konkurencja na rynku online jest olbrzymia i z miesiąca na miesiąc rośnie tylko stanowcze i zdecydowane działania mogą przynieść zadowalające efekty. Marketing internetowy firmy, a przede wszystkim pozycjonowanie SEO stron internetowych staje się niezwykle istotnym elementem sukcesu w świecie Internetu. Należy wiedzieć...
itmmedia.eu-tworzenie-serwisow-ogloszeniowych
Internetowe serwisy ogłoszeniowe są obecnie niezwykle popularne i stanowią doskonałe narzędzie zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Dzięki nim można szybko i łatwo zamieszczać ogłoszenia o różnej tematyce, przyciągając uwagę szerokiego grona odbiorców. Dzięki powszechnej dostępności. Internetu serwisy ogłoszeniowe wyparły już z rynku tradycyjne magazyny ogłoszeniowe...
itmmedia.eu-tworzenie-serwisow-informacyjnych
W dynamicznym świecie, w którym przyszło na żyć, dostęp do rzetelnych informacji odgrywa kluczową rolę w naszym codziennym życiu i rozwoju. Tradycyjne źródła informacji, takie jak gazety i telewizja, od dawna są podstawowymi nośnikami wiadomości. . Jednak właśnie takie medium przekazu informacji zaczynają ustępować rozwojowi technologii. Internetowe...